0₺ üzeri siparişlerde ücretsiz kargo
MÜŞTERİ HİZMETLERİ0532 415 90 74
Mağazalarda ve internette çocuklarınız için satın alabileceğiniz süresiz çeşitte oyuncak var. Aileler oyuncaklar içinde seçim yaparken en oldukca kalite ve fiyat konusuna dikkat ediyorlar. anaokulumalzemeleri.net 'da nitelik, uygun fiyat haricinde sağlıklı ve emin ürünlere gönül rahatlığıyla ulaşabileceksiniz.
 
Ürünlerimiz arasında okul öncesi tahsil kurumları şu demek oluyor ki Anaokulları'nın eğitimde eğitici ve öğretici olması haricinde üretiminde dikkat edilen en mühim hususlar keskin kenarlar ve kanserojen madde içermeyen boyaların kullanılmasıdır.
 
Ürünler sağlam olması ve temizliklerinin kolay yapılması ile öne çıkmaktadırlar. Yaş Gruplarına müsait oyuncaklar, değişik mesleki alanlara müsait ve evlatların gelişimine katkı sağlayacak halde konumlandırılmıştır. Yine güvenlik amaçlı her ürün için ayrı bir yaş grubu oluşturulmuştur.
 
Eğitici Oyuncaklar çocukların kişisel gelişimleri için oldukça önemlidir. Bu alanda kendini kanıtlamış Mattel, Klein, Smoby, Step2, Plastwood, Hape, Rolly, Smarttoys, Fisher Price, Viga Toys, Neva Toys, Vardem Oyuncak, Dolu, Eichhorn, Heros, Weplay, Lerado, Simba gibi markalar geliştirdikleri ve ürettikleri Puzzle, Bloklar, Zeka Oyunları, Grup Oyunları, Lego, Kukla gibi oyuncaklarla bu alandaki gereksinimleri karşılamış, okul öncesi eğitim kurumlarının ve ebebeynlerin tercihi olmuşlardır.
 
Günümüzde oyuncak sektörü de popüler marka ve karakterler üstüne yoğunlaşmıştır. Barbie, Batman, Örümcek Adam, Heidi, Harika Kanatlar, Niloya, Pepee, Keloğlan, İtfaiyeci Sam, Disney, Mickey Mouse, Madagascar, Cars, Winnie The Pooh, The Avengers, Cinderalla, Maşa ve Ayı, Winx, Minişler, The Little Pony, Angry Birds, Ben 10, Oyuncak Hikayesi, Star Wars, Thomas ve Arkadaşları, Transformes gibi karakterler çocuklar tarafınca kabul görmüş ve sevilmiştir.
 
Yaş Gruplarına uygun oyuncaklar, değişik mesleki alanlara müsait ve çocukların gelişimine katkı sağlayacak biçimde konumlandırılmıştır. Yine güvenlik amaçlı her ürün için ayrı bir yaş grubu oluşturulmuştur.
 
Uluslararası Standartlara uygun oyuncaklar seçilmeli ve bu oyuncaklar üstünde TÜV, CE gibi Simgelerin olup olmadığı test edilmelidir.
 
anaokulumalzemeleri.net Alp Eğitim Araçları.'nın online oyuncak satış sitesidir.
Karşılaştırın