23 Şubat 2016 Salı

Top Havuzu İmalatı

Top Havuzu İmalatı


Top havuzu çocukların kendini mutlu hissettiği, boğulma tehlikesinin bulunmadığı bir havuzdur. Çocuklarının güven içerisinde eğlendiğini göre anne ve babalar da huzurla çocuklarının mutluğunu izlerler. Türkiye’de top havuzu imalatı yapan bir kaç firma vardır; ancak sadece bir iki tanesi bu sektörde kendini kanıtlamış ve Avrupa dâhil ihracat yapabilmektedir. Bunlardan birisi de şüphesiz Tunapel Kids. Üretim standartlarını güvenlik üzerinde şekillendiren Tunapel Kids, çocukların eğlenirken güvenliğinden ödün vermesini istemiyor. Bu ürünler EN-1176 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Ayrıca  kullandıkları yerli ve yabancı ürünlerin, hammaddelerin seçiminde çok titiz davranan Tunapel Kids çocukların sağlığı için kanserojen madde içermeyen ürünler seçilmektedir.
Bu oyun alanlarını genelde gittiğiniz restoranlarda ya da alışveriş merkezlerinde sıklıkla görebiliriz. Gittiğiniz bu mekânlarda oyun alanının olması anne ve baba olarak sizlere derin bir nefes aldırır. Top havuzunda çocuklar kendini binlerce topun arasında bulduğundan oyun ihtiyacının doyurulmuş olduğunu hisseder. Aynı zamanda da anne ve babalar huzur içerisinde yemeklerini yerler ve muhabbetlerine devam eder.

İmalat aşamasında hesaplanan güvenlik önlemlerinin hep üzerindeki değerler hedeflenerek üretim yapılmıştır. Nihayetinde bu ürünler yüzlerce çocuk tarafından yıllarca kullanılacak olan ürünlerdir. Aileler için bir çocuğun kaygı duyulacak zamanı, yalnız başına eğlendiği zamandır. Ebeveynler çocuğuyla göz teması kurmadığı zamanlarda huzursuz olurlar. Çocuklarının eğlediğini bilmek onlar için yeterli olmaz. Bu yüzden güvenlik konusunda ailelerin akıllarında en ufak bir olumsuzluk bile olmaması gerekir. Bu ürünler üretilirken güvenlik hedefi sadece toplar değil aynı zamanda platformu oluşturan paneller dahil sistem içerisindeki bütün parçalar çocuklar için güvenlidir. Çarpma ve yaralanmalara karşı çocukların uygulayabileceği en yüksek şiddet değerleri düşünülerek darbe emiş kabiliyetleri ve ürün kalınlıkları ayarlanmıştır.


Çocuklar bu oyun alanlarında, çocuklukları boyunca en unutulmayacak anları yaşayacağı için, onların hayal dünyasına yönelik özel tasarımları Tunapel Kids yapabilmektedir. Müşterilerinin isteklerine göre ister kendi web siteleri olan www.tunapelkids.com adresinden, isterseniz de site içerisinde iletişim bilgilerinden yetkili kişilere ulaşarak isteklerinizi belirtebilirsiniz. Top havuzu imalatı konusunda tasarımı hayal dünyasını genişleten bir çok ürünü bu adreste ulaşabilirsiniz. Türkiyenin en çok tercih edilen, sektöründe lider firmalarından birisi olan bu kuruluştan alacağınız ürünleri aklınızda soru işareti kalmaksızın kullabilirsiniz. Anaokulları, parti evleri, bu tarz ürünler alırken üretici firmaları ve satıvı firmaları iyi şekilde araştırmaları gerekir. Ayrıca sadece satış konusunda değil, satış sonrasında da destek son tüketici için oldukça önemlidir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder