7 Mart 2015 Cumartesi

Oyuncakçı Dükkanı Yeni Yüzüyle Karşınızdaİnternet üzerinden, çocuk oyun malzemeleri, ekipmanları ve çocuklara dair bulabileceğiniz bütün malzemeleri satın alabileceğiniz site olan OyuncakciDukkani.com yeni stratejisi ile müşterilerinin karşısına çıkıyor. 


Oyuncakçı Dükkanı Türkiye de hem imalat hem de ithalat yapan hem de bu ürünleri perakende pazarına sunan tek firmadır. OyuncakciDukkani.com piyasadaki en kaliteli ürünleri en uygun fiyata bulabileceğiniz, firma olmayı amaçlıyor. Ürün fiyatlarının uygun olmasının sebebi ürünlerin imalatı ve ithalatı firmanın kendisinin yapmasından kaynaklanıyor. Tüm ürünler sağlık ve güvenlik standartlarına uygun ürünler arasından seçilmektedir ve sizlere sunmaktadır. Satışı yapılan tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Firmayı telefonla aradığınız zaman, sizi ürünler hakkında aydınlatabilecek yeteneğe sahip, eğitim almış operatörler karşılamaktadır.Firmanın en çok önem verdiği konu, müşterilerinin sipariş verdiği ürünün beklentilerini tam olarak karşılamasıdır. 

Firma tedarikçilerinden uygun fiyatlarla tedarik ettiği yüksek kalitedeki ürünleri, Türkiye'nin her köşesine uygun fiyatla ulaştırmak için kurulmuştur. Firmanın kalite konusundaki titizliği ve müşteri memnuniyeti konusundaki kararlılıkları sektördeki en büyüklerden biri olmasını sağlayacak en önemli noktadır. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder