25 Şubat 2015 Çarşamba

Kampet Yatak

Bildiğimiz gibi, çoğu anaokulu ve kreş öğlen uykusu sistemini uygulamaktadır. Öğlen uykusu sistemi gün içerisinde, çocuğun öğrenme konsantrasyonunu artırmak ve onun günün ilerleyen saatlerinde verimli vakitler geçirmesini sağlayan mükemmel bir sistemdir. Uykusuzluk, bilindiği gibi çocuklarda huzursuzluk, dikkat problemi gibi sorunlar ortaya çıkarmaktadır.


 Öğle uykusu sürecinde çocukların, rahat ve konforlu bir ortamda geçirecekleri uyku onların gün içerisindeki faaliyetlerini olumlu yönde etkileyecektir. Bu yüzden anaokulu ve kreşler bu sürecin düzenli devamının sağlanması yanında, çocukların uyudukları ortamın rahat ve konforlu olmasını sağlamalıdır. Bunun için geliştirilmiş, çocukların tamamen rahat ve konforu için tasarlanmış kampet yatak ismiyle mükemmel ürünler bulunmaktadır. Kampet yatak, 4 adet sağlam plastik ayak üzerine, branda gerilmesiyle oluşturulmuş ve branda üzerinde çocukların rahat edebilmesi için dikilen süngerle birlikte üretilmiştir. Üst üste istiflenebilme özelliği ile kolayca kaldırılıp, yer tasarrufu sağlayabileceğiniz mükemmel yataklardır. Anaokulu ve kreşlerin bu ürünleri tercih etmesi, çocukların rahat bir uyku geçirmesini sağlayacaktır. 


Kampet Yatak

Anaokullarının kaliteli anaokulu malzemeleri tercih etmesi, çocukların sağlıkları için çok önemli bir konudur. Bu konuda öncelikle bu eğitimi veren kurumların daha sonra çocukları için iyi bir anaokulu seçmeleri için ailelerin bu noktaya çok önem vermesini vurguluyoruz. Günümüzde yaygın olan kanser ve türevi hastalıkların en büyük etmenlerinden birisi de, günlük yaşantımızda kullandığımız maddelerin kimyasal içerikleridir. Küçük yaştaki bir çocuğun, bünyesinin ne kadar zayıf olduğunu göz önünde bulundurursak, kimyasal etmenlerin onların sağlıklarını ne ölçüde etkileyeceğini göz önünde bulunduralım ve buna göre seçimlerimizi yapalım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder