26 Ekim 2014 Pazar

Güvenli Anaokulu Malzemeleri

Güvenli Anaokulu Malzemeleri

Güvenli anaokulu malzemeleri için Leylek Sepeti ©  en doğru adrestir. Tamamı güvenlik standartlarına uygun, sağlıklı, sağlam ve ekonomik ürünler www.leyleksepeti.com adresinde kreş ve anaokullarının beğenisine sunulmuştur. Bonus, Axess, World, CardFinans ve Maximum kartlara vade farksız taksit imkanı, kapıda ödeme opsiyonu yenilenen sitemizde sizleri bekliyor.
Beş yılda Türkiye'de binlerce mutlu müşteri ile sektörünün en güvenilir firması olduk.
Yalnızca Türkiye'de değil, Tunapel Kids ©  markasıyla Afganistan, Türkmenistan, Azerbaycan, Kazakistan, Mısır, Ürdün, Kıbrıs, S. Arabistan, Romanya, Bulgaristan, Litvanya, Irak ve Gürcistan'da onlarca mutlu müşterimiz oldu.
Bu başarımız tamamen kalite ve güvenlik yaklaşımımızın ve çok çalışmamızın eseridir. Satışını yapacağımız tüm ürünler öncelikle bizim süzgecimizden geçer. Anne baba olmanın sorumluluğunu taşır ve kendi çocuklarımıza kullandırmayacağımız bir ürünü asla satmayız. Ve böylece sizlere sadece sağlıklı, sağlam ve güvenli ürünler sunarız.
Leylek Sepeti Anaokulu Malzemeleri
Leylek Sepeti Anaokulu Malzemeleri
Leylek Sepeti anaokulu malzemeleri ve kreş malzemeleri alanında hem ithalat ve imalat yapıp hem de bu ürünleri müşterilerine doğrudan sunan bir firmadır. Ürünlerimizin %90'ı stoklarımızda sevkıyata hazır tutulmaktadır. Bu sebeple Leylek Sepeti sektörünün en uygun fiyatlı, en ekonomik ve en hızlı sevkıyat yapan firmasıdır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder