26 Temmuz 2014 Cumartesi

Çocuklar İçin Pratik Uyku Çözümü Kampet Yatak

Uyku gıda, içecek, ya da çocukların hayatlarında güvenliği daha az önemlidir. Bu bariz görünse de, çoğumuz aslında bizim çocuklar doğru geliştirmek ve fonksiyon için gereken kritik uyumaya izin vermez.

Çocuklar için pratik uyku çözümü arayan kurumlar için en en uygun ürün kampet yatak modellerimizdir diyebiliriz.

Kesinlikle biz bilerek yaptığımız bir şey değil. Nitekim olarak, sık sık onu çok sanmıyorum, ve bu bir sorundur. Anne uzun çalışma saatleri ile, okul, okul sonrası etkinlikler ve diğer yaşam tarzı faktörlerinin dolu programları, şekerlemeler Yatma zamanı geri itti, sabahları erken başlamak ve gece bir şey ama huzurlu olabilir vardır, cevapsız. Şekerlemeler Eksik veya biraz geç yatmadan büyük bir anlaşma gibi görünüyor, ama öyle değil. Her şey bir ömür boyu sürebilir sonuçları beraberinde ekler.

Çocuklara İlişkin Tavsiye
Nasıl Quaid Twins Yapıyorlar?
Ve hatta trajik bir Texas hastanede iki bebeklerin hayatını alarak - - Çocuklara zarar ilaç hataları heparin hakkında daha fazla yeni korkunç manşetlerle WebMD son zamanlarda Dennis Quaid ve Kimberly ile oturdu. Nasıl şimdi neredeyse bir yıl 11 günlük civcivler geçti onların 10 aylık ikizler, Thomas Boone ve Zoe Grace, bugün yapıyor, vardır iki kez kan inceltici bir potansiyel olarak ölümcül dozu verildi? Ne onların gelecekteki sağlığı ile ilgili aktör ve en karısını endişelendiriyor? Ve ne başarıları ve ...
Nasıl Quaid Twins Yapıyor okuyun? makale >>
Bizim çocukların büyüme ve gelişimi için uykunun kritik doğasını anlamak için, biz, hangi sağlıklı uyku yok ne uyku hakkında daha fazla anlamak gerekir ve çocukların uyku doğru miktarda, iyi kaliteli uyku, ya da alamadım ne olur hem de. Biz de uyarı veya uykulu olmanın rolü uyku oynadığı anlamak gerekir, stresli ya da rahat ve nasıl sırayla öğrenme, mizaç etkileyebilir ve sosyal davranış.

Kitabında Sağlıklı Uyku Alışkanlıkları, Mutlu Çocuk Marc, Weissbluth, MD, uyku fonksiyonları bu anlayışlı yorum sağlamaktadır:

"Çocuklar her gün düzenli olarak uyumalıdırlar. Özellikle anaokulu kreş gibi çocukların toplu olarak bir arada bulunduğu mekanlarda en ideal uyku çözümü kampet yatak çeşitleridir denebilir. Zihninizi uyarı ve sakin tutan güç kaynağıdır ve her şekerleme de, uyku beynin batarya şarj. Sıra Sleeping ağırlık kaldırma güçlü kas yapar gibi iyi uyku sizin ilgisini arttırır, çünkü beyin gücünü arttırır ve size veriraynı zamanda fiziksel, rahat ve zihinsel uyarı olabilir. Bundan sonra kişisel en iyi vardır. "


Sağlıklı Uyku gereklidir

Sağlıklı uyku gerektirir:

Uyku yeterli miktarda
Kesintisiz (kaliteli) bir uyku
Yaşa uygun hav doğru sayısı
Çocuğun doğal biyolojik ritimleri ile senkronize (dahili saat veya sirkadiyen ritim) olan bir uyku programı
Zamanla, bu şartları herhangi uygun değil, eğer, uyku yoksunluğu belirtileri ortaya çıkabilir.

Optimal uyanıklık: Sağlıklı uyku biz uyanık zaman bize optimum uyanıklığı denir var etmek, en iyi çalışmasını sağlar. Biz hiper uyarı uyarmak için halsiz gelen, uyanık olmanın tüm deneyimli değişen derecelerde var. Optimal uyarı olmak biz büyük dikkat süresi ve en öğrenebilirsiniz zaman biz çoğu açık ve çevremize, etkileşimli olduğu devlettir. Sen geniş gözleri her şeyi, sosyal kolaylığı ile etkileşime birini emici, etrafa hoş, sakin ve özenli bir çocuk bu görebilirsiniz. Uyanıklık Altered durumları öğrenme ve davranış ile müdahale.

Uyku Süresi: Çocuk sadece büyümek için uyku yeterli miktarda olması, geliştirmek ve optimal fonksiyon gerekir. Çocuğunuz yaşına göre değişir için ne kadar doğru olduğunu. Unutmayın, her çocuk tektir ve bireysel varyasyon oluşur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder