21 Nisan 2013 Pazar

Leylek Sepeti

Anaokulu malzemeleri konusunda aradığınız her ürüne ulaşabileceğininiz kredi kartı, EFT, havale, Aras Kargo ile kapıda ödeme ve mailorder  ile alışveriş yapabileceğiniz güvenilir bir adres. Satışı yapılan tüm anaokulu malzemeleri 2 yıl süreyle firmamızın garantisi altında olup sağlıklı ve güvenilir ürünlerden seçilmiştir. Anaokulu sandalyeleri, anaokulu masası, dolaplar, kampet, minder, oyuncak, eğitim araçları, top havuzu, çocuk parkı gibi ürünler uygun kargo fiyatlarıyla tüm Türkiye'ye gönderilebilmektedir. Ürünlerimiz size ulaşana kadar bizim güvencemiz altındadır. Dilerseniz Aras Kargo güvencesiyle kapıda ödeme ile ürünlerimize sahip olabilirsiniz.
En büyük ilkemiz çocuklarımıza kullandırmayacağımız hiç bir ürünü satmamamızdır. Bu ilkemiz sayesinde sadece güvenilir ve sağlıklı anaokulu malzemeleri sunmaktayız. Tüm ürünler öncelikle anne baba olarak bizlerin süzgecimizden geçer ve daha sonra bizim raflarımızda yerini alır. Sadece anaokulu malzemeleri konusunda değil özellikle top havuzları ve çocuk parkları konusunda da sektörün iyi tanınan bir üyesiyiz.
Anaokulu malzemeleri konusunda 3 yıldır sektörünün en hızlı büyüyen firması ünvanına sahibiz. 3 yıllık ortlama büyüme hızımız (satış hacmi olarak %300'lerdedir.) 2013 yılında Leylek Sepeti olarak 9 değişik ülkeye ihracat gerçekleştirdik. Ve bunların içinde iki tanesi AB üyesi ülke olup, ürünlerimizin AB sınırlarnda geçebileceğini görmüş olduk. Hedefimiz 3 yıl içinde Türkiye'de sektörünün lideri olmak ve ihracat yapılan ülke sayısını 20'ye yükseltmektir. Özellikle Otadoğuda liderler arasında olmayı hedefliyoruz.
4 yıl önce 22 m2 lik anaokulu malzemeleri satan küçük bir dükkanda başlayan maceramızın dünyaya açıldığını görmek bizler için bir onur kaynağı.
www.leyleksepeti.com

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder