4 Ekim 2012 Perşembe

Kırılmaz Plastik Sandalye


Kırılmaz plastik sandalye üst üste istiflenebilen ve 120 kg üzerinde taşıma kabiliyetine sahip kolay kolay kırılmayan sandalye çeşidimizdir. Rengarenk görüntüsüyle küçük çocukların dikkatini çekmekte ve mutluluk vermektedir. Özel bacak yapısı sayesinde kolay kolay devrilmediği gibi çarpma anında plastik dokusunun verdiği yumuşaklığı sayesinde çocuklara herhangi bir zarar vermemektedir.
Kırılmaz plastik sandalye geçtiğimiz yıllarda sadece ithal geldiği için yüksek fiyatı sebebiyle çok tercih edilmemekteydi. Ahşap sandayelerin nerdeyse 2 katı fiyata satılıyordu. Ancak Türkiye'deki imalatcı firmaların bu ürünü üretmeye başlamasıyla fiyatları çok düştü. İthalatçılar da bu rekabete katılınca bu düşüş bu yıl çok daha uygun fiyatlara sandalye alabilme şansı yarattı bizlere. Bizler de bu şekilde uygun fiyatlarla sizlere sunuyoruz.


Kırılmaz plastik sandalye fiyatı şu anda neredeyse ahşap sandalyenin yarısı fiyatadır. 30 cm lik kırılmaz sandalyemizin fiyatı 18,90 TL+KDV dir. Tüm Türkiye'ye nakliye fiyatımız 1,50 TL+KDV dir. Kreşler ve anaokulları ekonomik fiyatlarımızdan istifade etmek için bizleri mutlaka arayınız.
100 Adet ve üzeri alımlarda özel fiyatlarla sizlere ürün sunabilmekteyiz.
Anahtar kelimeler: kırılmaz plastik sandalye, kırılmaz sandalye, anaokulları, kreşler

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder