8 Eylül 2012 Cumartesi

Kreş Malzemeleri Satış


Bugün kreş malzemeleri satan web sayfalarına bir gözatmak istedim ve okadar fazla tür gördümki, günümüz çocukları gerçekten fazla şanslıdır. Her bir kreş malzemesinden nerdeyse binlerce değişik tasarım yapmışlar. Çok ilginç değil mi? Ama herşey talep sonucu ortaya çıkmştır. insanlar bu kadar fazla çeşit talep ediyorlarki üreticilerde bu öğrenci göre üretimlerine biçim veriyorlar.

Peki bir okul öncesi kurum açmak istesek bu malzemelerin bize maliyeti kaç lira olacaktır diye kendime soru sordum kör tabiki bir kreşim olmadıgı için bu soruya cevap verecek kişilerin anaokulu işletmecileri oldugunu düşünerek bu yazıyı okuyan anaokulu sahiplerinden ricam bir anaokulu açmak istediğimizde ortalama anaokulu malzemelerinin tutarı ne kadardır.

Bu makalede yeterince yazdım sanırım sabah sabah nerden aklıma geldi kreş malzemelerine bakmak bilemiyorum. Ancak yukarıda yazdıgım üzere bugünün çocukları çok şanslı çok. Son sözmü ne olsun diye düşünüyorum  … Kreş malzemeleri satış sitesi açmak için incelem yapmaya başlamak geldi içimden

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder